АРМ енергодиспетчера

АРМ енергодиспетчера.

На залізницях України створено, впроваджено і успішно працюють понад 250 автоматизованих робочих місць енергодиспетчера.

В Укрзалiзницi впроваджено і успішно працюють 10 автоматизовані робочих місць енергодиспетчера і 4 робочих місця на міському електротранспорті.

В тому числі:

1. Одеська залізниця
2. Південна залізниця
3. Донецька залізниця
4. Львівська залізниця

На міському електротранспорті:

1. Дніпро
2. Кам'янське
3. Кривий Ріг
4. Харків

У Дніпрі та Кривому Розі використовується gsm канал для передачі інформації.

Енергодиспетчера - ключова фігура в господарстві електропостачання. Він оперативно керує всіма роботами персоналу дистанцій електропостачання.Ось чому так важливо автоматизувати його роботу. У 70-х роках минулого століття успішно реалізувалося впровадження телемеханіки "Лісна" і "ЕСТ-62". З урахуванням сучасних тенденцій розвитку електроніки термін експлуатації телемеханіки не повинен перевищувати 10 років. Ці системи у 1990 роки дуже застаріли. Наша фірма в 1999 році в ініціативному порядку якісно і професійно розробила АРМ ЕЧЦ, який в повному порядку підтримував метод роботи за типовими заявками, ми також розробили і виготовили апаратуру для впровадження АРМ ЕЧЦ.

Використання методу типових заявок знижує трудовитрати енергодиспетчера на виконання перемикань для підготовки робочого місця і відновлення робочої схеми електропостачання, прискорювало оформлення оперативної документації для виконання робіт, зменшувало ймовірність помилок диспетчера як при виборі варіантів перемикань так і при виробництві перемикань.

Всі ці роки ми не стоїмо на місці, вдосконалимо АРМ ЕЧЦ, додаємо нові функції, підвищуємо надійність роботи АРМа.

Комментарии закрыты.